Reference

© Tara Svobodová www.tarasvobodova.com

Josef je naprostá jednička! Chtěla jsem napsat knihu, ale vždy mě něco zastavilo. Neuměla jsem uchopit strukturu a potřebovala jsem někoho, kdo by mi v tomto poradil a dal zpětnou vazbu. Během dvou setkání Josef vytvořil takový prostor, že se mi inspirace jen hrnula, okamžitě se mi ukázaly odpovědi na všechny moje dotazy a důvody, proč jsem ji nemohla napsat dřív. Josef je naprosto citlivý, empatický, velmi inteligentní a dokáže vytvořit tak bezpečné prostředí, že jsem se okamžitě napojila na své vyšší já a to mi předalo všechny potřebné informace, na které jsem sama nedohlédla. Vše do sebe krásně zapadllo, měla jsem během i mezi setkáními živé vize, viděla jsem svou knihu hotovou, i dokonce jak vypadá obálka, viděla jsem i další knihy, které v budoucnu napíšu. Došlo mi, že vše má svůj čas a že člověk, pokud chce psát o nějakém tématu, musí ho mít plně zpracované a v sobě ukotvené. 

Tara Svobodová, lektorka osobního rozvoje a průvodkyně vnitřní transformací, práce s tělem a emocemi

www.tarasvobodova.com


© David Evans www.thehauntingsofelginbarrett.com

If anyone is looking for a brilliant life coach, particularly one with a great affinity for writers and writing, then Josef is definitely your man. As a life coach, he has an awesome ability to inspire trust and build confidence with just the right balance of objectivity and empathy. At the same time, his background as a writer gives him a real insight into all aspects of the writing process – whether it be reflecting on technique, overcoming writer’s block or acting as a sounding board for ideas. He is incisive in identifying and analysing problems and imaginative and sensitive in finding ways of overcoming them. I would recommend him without a moment’s hesitation.

David Evans, writer, actor, lecturer, producer

www.thehauntingsofelginbarrett.com


© Štěpánka Veselá www.stepankavesela.cz

Při sezení terapeutický channeling Gabriel s Josefem jsem jen cítila velkou úlevu a zklidnění. Díky nahrávce jsem si ještě v průběhu dvou dnů pustila třikrát a stále se dějí věci. Nejprve jen klid a důvěra, ta se prohloubila v jistotu, že vše bude dobré. Pak přišla Láska. S takovou silou, že jsem nemohla přestat plakat a zároveň se smát. A pak náhle pochopení, porozumění, jasnost. Láska je Bůh! Vnímám motivace ostatních, vidím je v lásce. Jsem toho tak plná.

Josef Šorm je úžasný kouč. Díky laskavé podpoře jsem dostala mnoho ze sebe. Posunuly se moje limity (byly jen v mé hlavě), objevily se nekonečné možnosti a obří balvany na cestě se změnily v kamínky. Když jsem přišla s prázdnou stránkou (i hlavou) na konci hodiny byla plná (stránka i hlava). Naučila jsem se dát svým plánům strukturu, jasnou podobu, řešit výzvy krok za krokem. A hlavně jsem získala odvahu žít svoje vize.

Štěpánka Veselá, akreditovaná terapeutka Cesta Brandon Bays, přednášející

www.stepankavesela.cz


© Martina Heš www.sperkarka-textu.cz

Pepa ze mě během dvou spisovatelsko-koučovacích setkání vydoloval všechna zásadní PROČ, která drží knihu i mě pohromadě. V té době jsem měla hotové dvě třetiny knížky a pro její dokončení jsem si zvolila docela ambiciózní termín. A povedlo se. Pro mě je to krásná zpráva, že si nemusíme dávat malé cíle, když máme podporujícího parťáka, který v nás věří a umí klást přesně ty otázky, na něž si zrovna potřebujeme odpovědět, ale sami si je nepoložíme. Pokud někoho takového hledáš, ozvi se Pepovi a budeš zírat. 🙂

Martina Heš, šperkařka textů,  jazyková korektorka, copywriterka, povídkářka z tria Povidkarky.cz a autorka novely Tvůrčí restart: Lázně pro spisovatele v krizi.

www.sperkarka-textu.cz


© Alena Cardová www.alenacardova.cz

Dnes jsem s Josefem absolvovala další společné koučování a jsem nadšená. Žádný stres, naopak bezpečné prostředí, kde mohu být zcela otevřená, kde se mohu uvolnit a přibližovat se tak hladce krok za krokem k realizaci své vize – vlastní knize!

Alena Cardová, průvodkyně životními změnami, přechodovými rituály, autorka silových šperků

www.alenacardova.cz

© Hana Sládková www.byti-bez-namahy.mozello.cz

Pepa je úžasný kouč, takový jaký je – naslouchající, chápající, podporující a s velikánským otevřeným srdcem.

Hana Sládková, průvodkyně jógové kraniální terapie a kraniosakrální biodynamické terapie

www.byti-bez-namahy.mozello.cz


Od spokojené klientky pro jedinečného kouče ❤️

Nevěřila bych, jak mi pouhá hodinka s Pepou a jeho spisovatelským koučinkem obrátí pohled na knihu vzhůru nohama. Měla jsem nápad, ale pochybnosti s novým začátkem převažovaly. Cítila jsem chaos, který se díky Pepovi stal klidem v souladu s neuvěřitelným nadšením! Mám pocit, jako kdyby kniha byla už napsaná! Mám dojem, že už tu knihu sama čtu. Že vidím kapitoly přesně, jak jdou po sobě. V nich ten nadhled, po kterém jsem toužila. To mi přijde naprosto fascinující!

Jsem přesvědčená, že by k němu měl zajít každý autor, který chce začít psát knihu, má myšlenku, ale není si jí úplně jistý. Pepa nesoudí, neskutečně naslouchá a jeho zájem o vás je nepřehlédnutelný. Pokládá otázky, o kterých ani vy nevíte, že je potřebujete slyšet.

Je parťák, kterému jsem se teď uvázala, že si knihu přečte. Počítá s ní, že bude. To je motivace! Cítit nový příval inspirace a energie, i když je to znovu. Není od věci se označit za spisovatele, protože Pepův koučink, ale hlavně on dělá zázraky! Díky

Lucie Vyskočilová, autorka v rozletu


© Sudha Subedi www.sudhasubedi.com

Can’t thank you enough for all the powerful writing coaching sessions with you. Thank you so much, Josef. You are an incredible coach with the power of making a difference in people’s lives. Incredibly grateful.

Sudha Subedi, International Certified Coach/Founder at Living Best Life Coach, an entrepreneur 

www.sudhasubedi.com


© Martina Beňová www.akbenova.sk

Kouč Jozef mi vyhovuje z dôvodu, že mu je rozumieť :).

Vie veci podať zrozumiteľným štýlom a vie sa vcítiť do aktuálneho stavu koučovaného. Páči sa mi, že sa nebojí aj “spirituálnejších” otázok a tém, ktoré vie podať veľmi racionálne a uveriteľne. Jozef počas celého procesu “vysiela” informáciu, že koučovanému dôveruje.

Je mi sympatické, že má za sebou spisovateľskú dráhu a mimoriadne mi vyhovuje jeho zmysel pre humor. A prirodzene, za všetkým hľadaj ženu 🙂 Jozefova manželka svojimi témami dodáva kaučovaniu ďalší rozmer 🙂 .

Je mi cťou, že som na začiatku Jozefovej koučovacej kariéry a mám možnosť vidieť, ako sa posúva 🙂

Martina Beňová, advokátka

www.akbenova.sk


%d bloggers like this: