Spolupráce

Simona Šormová

Simi je akreditovaná terapeutka Cesty Brandon Bays a průvodkyně Darů Duše. Ve svém přístupu ke klientům kombinuje terapeutické metody s poznatky Enneagramu, Human Designu, akashistických průvodců a řady dalších metod. Společně s Katarínou Méresovou Wolficí vede program Mystická škola Omega.

S mojí ženou spolupracuji na Terapeutickém Channelingu Gabriel, dvouměsíčním programu Fénix a půlročním programu Síla lásky a naslouchání – certifikační výcvikový program s metodou Terapeutického Channelingu Gabriel.

foto © Simona Šormová

Katarína Méresová Wolfica

Wolfica je propojovatelka lidí, harmonizátorka, vede vlastní Youtube kanál, načítá Dary duše, vztahy a také channeling duší pejsků. Společně se Simi vede program Mystická škola Omega.

S Wolficí spolupracuji na programu pro zlepšení komunikace, vyjadřování se a psaní.

foto © Katarína Méresová Wolfica

Martina Heš Hudečková

Martina Heš je šperkařka textů, copywriterka, povídkářka a autorka novely Tvůrčí restart: Lázně pro spisovatele v krizi, vede kurzy pro spisovatele a také vede podpůrnou facebookovou skupinu Spisovatelské Cappuccino s Martinou Heš.

S Marti spolupracuji na programech pro začínající i pokročilé spisovatele.

foto © Martina Heš Hudečková

Doporučuji

Kateřina Beáta Bukáčková

& Bohdana Nádas

Bohdana Nádas je akreditovaná terapeutka Cesty Brandon Bays, vede vede semináře Cesty, specializuje se na ego. Kateřina Beáta Bukáčková je též akreditovaná terapeutka Cesty Brandon Bays, specializuje se na zpracovávání traumatických životních situací, provázení pozůstalých, pomáhá ženám před a po porodu, je autorkou knihy Devět.

foto © Indivinitas

%d bloggers like this: